Sık Öde Az Öde
14 günde bir kredi taksiti ödeyerek kredi vademi ve toplam geri ödememi azaltmak istiyorum.
PAYLAŞ
 
 

14 günde bir ödeme yaparak hem kredinizin vadesini kısaltın hem de toplam geri ödemenizi azaltın!

İlk evinizi almak, yatırım amaçlı ev almak ya da kredinizi transfer etmek istiyorsanız, Sık Öde Az Öde ürününün avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Sık Öde Az Öde ile...

  • Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarının yarısını 14 günde bir eşit miktarda ödeyerek toplam geri ödeme tutarını azaltabilirsiniz.
  • Standart bir ödeme planı yerine Sık Öde Az Öde’yi tercih ettiğinizde 15 yıllık bir kredi ödemesini 12 yılda, 10 yıllık bir ödemeyi 9 yılda tamamlayabilirsiniz.
 
HEMEN BAŞVUR HESAPLAMA ARAÇLARI
 
 

Sık Öde Az Öde hakkında bilmeniz gerekenler

  • Kredinizle ilgili masraflar ekspertiz ücreti, tahsis ücreti ve taşınmaz rehin ücreti olup, başlangıçta ne ödeyeceğiniz bellidir.
  • Kredi kullanırken tahsis ücreti ve taşınmaz rehin ücretini kredi tutarına ekleyebilir, taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
  • Tapu işlemleri sırasında Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırmanız gerekir.
  • Ara ödeme yapmanız ya da kredinizi erken kapatmanız durumunda , ödeme tutarının %2’sine kadar erken ödeme tazminatı alınır.
  • Kredi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
  • Kredi başvurularında kefil şartı aranmaz, ancak gerekli durumlarda kefil, teminat veya belge talep edilebilir.
  • Kredilendirme oranı, maksimum vade, maksimum kredi tutarı ürüne göre farklılık gösterebilir. Ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.
 

*%75 üzerinde kredilendirme oranı için %100 Klasik ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

 
HEMEN BAŞVUR HESAPLAMA ARAÇLARI
 
 

Tablodan ürün, döviz cinsi ve faiz oranı senaryosu seçin, 10 bin TL için ödemeniz gereken “örnek” aylık taksit tutarlarını ve faiz oranlarını karşılaştırın!

Faiz oranlarımız ürünlere ve kredilendirme oranına göre farklılık gösterebilir.

Süper Senaryo alabileceğiniz en düşük faiz oranını, Avantajlı Senaryo ortalama faiz oranını, Standart Senaryo ise karşılaşabileceğiniz en yüksek faiz oranına karşılık gelir.

 

Tablolarda yer alan ürünlerimizin yıllık maliyet oranlarını incelemek için Teklif Karşılaştır aracını kullanabilirsiniz. Yıllık maliyet oranına vergi, hizmet giderleri ve diğer tüm masraflar dâhildir. Sigorta primleriniz, kredi tutarına ve konutun kaç metrekare olacağına göre değişkenlik göstereceğinden yıllık maliyet oranına eklenmemiştir.