%100 Klasik Konut Kredisi
Sıfır peşinatla ev sahibi olmak istiyorum
PAYLAŞ
 

Peşinatsız ev sahibi olmanın kolay yolu!

Yatırım amaçlı ev almak, ilk evinizi almak ya da kredinizi transfer etmek istiyorsanız, %100 Klasik Konut Kredisi ürününün avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

%100 Klasik Konut Kredisi ile...

  • Almayı düşündüğünüz evin ekspertiz değerinin %100'üne kadar kredi kullanabilirsiniz. (Kredi tutarı, mevcut ve yeni evinizin toplam ekspertiz değerinin maksimum %75'ine kadardır.)
  • Birikim yapmayı beklemeden sıfır peşinatla ev sahibi olabilirsiniz.
 
HEMEN BAŞVUR HESAPLAMA ARAÇLARI
 
 

%100 Klasik Konut Kredisi hakkında bilmeniz gerekenler

  • Kredinizle ilgili masraflar ekspertiz ücreti, tahsis ücreti ve taşınmaz rehin ücreti olup, başlangıçta ne ödeyeceğiniz bellidir.
  • Kredi kullanırken tahsis ücreti ve taşınmaz rehin ücretini kredi tutarına ekleyebilir, taksitler halinde ödeyebilirsiniz.
  • Tapu işlemleri sırasında Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırmanız gerekir.
  • Ara ödeme yapmanız ya da kredinizi erken kapatmanız durumunda , ödeme tutarının %2’sine kadar erken ödeme tazminatı alınır.
  • Kredi kullanabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
  • Kredi başvurularında kefil şartı aranmaz, ancak gerekli durumlarda kefil, teminat veya belge talep edilebilir.
  • Kredilendirme oranı, maksimum vade, maksimum kredi tutarı ürüne göre farklılık gösterebilir. Ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

*Kredi tutarı, mevcut ve yeni evinizin toplam ekspertiz değerinin maksimum %75’ine kadardır.

HEMEN BAŞVUR HESAPLAMA ARAÇLARI

Tablodan ürün, döviz cinsi ve faiz oranı senaryosu seçin, 10 bin TL için ödemeniz gereken “örnek” aylık taksit tutarlarını ve faiz oranlarını karşılaştırın!

Faiz oranlarımız ürünlere ve kredilendirme oranına göre farklılık gösterebilir.

Süper Senaryo alabileceğiniz en düşük faiz oranını, Avantajlı Senaryo ortalama faiz oranını, Standart Senaryo ise karşılaşabileceğiniz en yüksek faiz oranına karşılık gelir.

 

Tablolarda yer alan ürünlerimizin yıllık maliyet oranlarını incelemek için Teklif Karşılaştır aracını kullanabilirsiniz. Yıllık maliyet oranına vergi, hizmet giderleri ve diğer tüm masraflar dâhildir. Sigorta primleriniz, kredi tutarına ve konutun kaç metrekare olacağına göre değişkenlik göstereceğinden yıllık maliyet oranına eklenmemiştir.